Obsługa reklamy

Reklama zewnętrzna to zagadnienie, w którym posiadamy bardzo bogate doświadczenie. Naszym klientom zapewniamy w tym zakresie kompleksową, profesjonalną obsługę. Zarówno bilbordy, jak i tablice informacyjne, unijne, czy pamiątkowe wykonujemy w wielu standardowych rozmiarach, a także według indywidualnych wytycznych zleceniodawcy.

Reklama zewnętrzna

Możecie Państwo zamawiać u nas pojedyncze bilbordy, czy innego rodzaju nośniki reklamy zewnętrznej, oferujemy także znacznie bardziej kompleksowe działania. Outdoor management to wyjątkowa usługa, w ramach jej realizacji podejmiemy się zarządzania całą reklamą zewnętrzną Państwa firmy. Zlecając całość obsługi jednemu wykonawcy oszczędzicie swój czas i pieniądze. Profesjonalna i efektywna reklama zewnętrzna wymaga odpowiedniej logistyki, działań produkcyjnych, druku i oczywiście montażu. We wszystkich tych aspektach posiadamy doświadczenie i jesteśmy w stanie zapewnić maksymalny profesjonalizm.

Billboardy

Projektujemy, produkujemy, transportujemy i montujemy Reklama zewnętrzna to dla nas codzienność i przedmiot zawodowej realizacji. Oprócz wyprodukowania i montażu samej konstrukcji, jesteśmy w stanie również zaprojektować reklamę, jak i wykonać druk. Korzystając z naszych usług zyskacie Państwo gotowy billboard, który skutecznie przyciągać będzie uwagę klientów, a ponadto idealnie wkomponuje się w otoczenie, w którym zostanie umiejscowiony.