Remonty i wykończenia

Firma SIMclasse, to precyzja usług i gwarancja jakości. Od wielu lat staramy się dobierać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, dzięki czemu tworzymy zgrany i energiczny zespół, który podejmie każde wyzwanie. Oferujemy kompleksowe projekty i aranżacje wnętrz, wdrażamy nowoczesne rozwiązania budowlane, pomagamy stworzyć mieszkania w oparciu o zasady ergonomii, oraz tzw. „easy life”. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, analizujemy potrzeby i gusta naszych klientów, aby każdy projekt i jego wykonanie przynosiło 100% satysfakcji . Naszą mocną stroną jest jakość i solidne wykonanie, starannie dbamy o każdy szczegół powierzonego nam projektu. Oferujemy wykończenia oraz remonty wnętrz i pomieszczeń użytkowych tj. mieszkań, domu, biur, sklepów, powierzczni użytkowych itp. pod klucz.

Zadowolimy nawet wybrednych klientów. Zleć nam remont swojego mieszkania, a zobaczysz całkiem nową przestrzeń, nowoczesną i wygodną.

 

Remonty i wykończenia wnętrz to nie tylko nasza praca, to również pasja od wielu lat. Dlatego stale poszukujemy nowych rozwiązań i podnosimy jakość usług.
Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji: projekty i aranżacje wnętrz, służymy poradą w doborze materiałów budowlanych, mebli oraz całego wyposażenia.